Gizem'in Mutluluk Verici Kaybı :)

LilySlim Weight loss tickers

Yasal Uyarı

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı

Bu İnternet sitesinde yer alan paylaşımların tamamı, Dukan Diyeti’ne ilişkin olarak kullanıcıları bilgilendirme amaçlı, tecrübelerin ve yemek tariflerinin aktarımına yönelik hazırlanmıştır.
Bu sitede Dukan Diyeti ile ilgili paylaşılan tüm bilgiler, Dr.Pierre Dukan tarafından yazılan Dukan Diyeti kitabı ve hekimin resmi internet sitesi www.dukandiet.co.uk adresinden alınmıştır. Bununla birlikte www.dukanella.com yazarları herhangi bir yanlışlık veya eksiklikten veya bu bilgilerin kullanımından doğan sonuçlardan sorumlu tutulamaz. Bu site, yalnızca bilgilendirme amaçlı olup sağlık hizmeti vermemektedir.


Sitedeki bilgiler hiç bir şekilde reklam, tanı ve tedaviye yönlendirme amacı taşımamaktadır. Sitede yer alan bilgiler, hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz.

Dukan Diyeti’ne başlamadan önce bir diyetisyene danışmanız tavsiye edilir. Diyetin uygulanmasından meydana gelecek dolaylı yada dolaysız hiçbir problemde site yöneticileri ve yazarları sorumlu tutulamaz.

Tüm kullanıcılar siteye girdikleri andan itibaren bu uyarıyı okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

Görüntülemekte olduğunuz internet sitesinde bulunan hiçbir bilgi, www.dukanella.com dankaynak gösterilmeden, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Sitenin bütünü veya bir kısmı kaynak gösterilmeden başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder